Ljubljana, Vič Rudnik, Dolgi most

Ljubljana, Vič Rudnik, Dolgi most

Poslovni prostor pisarna

  • Št. kopalnic

    3

  • Transakcija

    prodaja

  • Velikost

    280 m²

  • Cena

    980.000 €

Osnovni podatki

  • Št. kopalnic
    3
  • Transakcija prodaja
  • vrsta objekta, tip poslovni prostor, pisarna
  • Velikost, tip 280,00 m²
  • Parcela2,03 m²
  • Leto izgradnje1999
  • lokacija Ljubljana, Vič Rudnik, Dolgi most

Opis

Ljubljana, VIČ, Dolgi most, samostojen objekt (P+N ) 280 m2, zemljišče 2.031 m2, l. 1999, 25 parkirnih mest, prodamo. Cena: 980.000,- eur.

Na enostavno in hitro dostopni lokaciji vam je za nakup v dveh etažah  na voljo reprezentativen,  prostoren, svetel samostojen objekt
z  velikimi odprtimi in manjšimi prostori in visokimi stropi (280 cm) in ograjen vrt (južna lega), dvorišče/zemljišče (območju centralne dejavnosti) za do 25 prostornih mest.

Razporeditev prostorov
V pritličju se nahaja večji prostor odprtega tipa (cca 100 m2), kopalnica, wc, utility (cca 9 m2), garaža za dve osebni vozili (cca 35 m2).
Etaži sta med seboj povezani s stropnicami.
V nadstropju sta dve večji sobi s kopalnico (vsaka cca 45 m2) in dve manjši sobi ( cca 10 m2). 
Na voljo je tudi klet (cca 4 m2) in terasa (cca 20m2).

Priključki
Objekt je priključen na javno vodovodno in kanalizacijsko omrežje, oskrbovan je z javnim eleketričnim omrežjem in priključen na omrežje za kabelsko TV.

Parkirišča
Za parkiranje je zemljišču pred objektom na voljo prostora za do 25 parkirišč.

Dovoljene dejavnosti
Parcela na kateri stoji objekt (ki je trenutno za  stanovanjske in poslovne namene) predstavlja stavbno zemljišče v območju centralnih dejavnosti.

Lokacija
Objekt ima asfalten dostop in je lociran na koncu ulice ter predstavlja odlično logistično izhodišče, saj je lociran na enostavno in hitro dostopni lokaciji tako za dostop z vozili iz bližnjega AC priključka ali središča mesta, kot z mestnim potniškim prometom.

Zelene površine so v naposredni bližini.  Blizu objekta je postajališče mestnega potniškega prometa, trgovine, gostinski objekti.

Na enostavno in hitro dostopni lokaciji vam je za nakup v dveh etažah  na voljo reprezentativen,  prostoren, svetel samostojen objekt
z  velikimi odprtimi in manjšimi prostori in visokimi stropi (280 cm) in ograjen vrt ter dodatnih 1531m2 zemljišča v območju centralnih dejavnosti.

Za dodatne informacije smo vam na voljo na 040 81 70 66 in danica@mreza.com

Vašega sporočila kdaj si želite osebno srečanje za dodatna pojasnila bomo zelo veseli.

Vljudno vabljeni!

Danica Stošić
Pokliči nazaj
ali
: