Osrednjeslovenska, Dobrova - Polhov Gradec, Podsmreka

Osrednjeslovenska, Dobrova - Polhov Gradec, Podsmreka

Zemljišče investicijsko zemljišče

  • Transakcija

    prodaja

  • Velikost

    1.778 m²

  • Cena

    200 € / m²

Osnovni podatki

  • Transakcija prodaja
  • vrsta objekta, tip zemljišče, investicijsko zemljišče
  • Velikost, tip 1.778,00 m²
  • lokacija Osrednjeslovenska, Dobrova - Polhov Gradec, Podsmreka

Opis

V Ljubljani, na meji občin Vič in Dobrove prodajamo parcelo velikosti  1.778 m2,  zazidljivo z leta 2017 sprejetim OPPN, namen  zemljišča je gradnja bodisi doma za starostnike, ali varovanih oziroma oskrbovanih stanovanj na področju pred 5 leti sprejetega OPPN-ja.

Parcela je v naravi travnik, ima možnost dostopa s Tržaške ceste,  v bližini cca. 2 km je izvoz z avtoceste Lj- Brezovica, ceste in pločniki, itd. se bodo urejali naknadno po fazni izvedbi OPPN-ja za to področje.

Priključki, vodovod, elektrika so v bližini, v obstoječem naselju hiš, kanalizacija bo še urejena.

Za več informacij kontaktirajte prosim na stane@mreza.com, ali 041 963 063 od ponedeljka do petka med 9 in 16.30 uro.

Ne zamudite priložnosti za investicijo v oskrbovana stanovanja v mirnem okolju in s hitrim dostopom do centra Ljubljane!

Prijazen pozdrav.

Stane

Več informacij za priložnost investicije v stanovanja na : stane@mreza.com, ali 041 963 063

kontakt
Stanislav Papež
Pokliči nazaj
ali
: